Ημερίδα Πανεπιστημίου Frederick – 30 Μαρτίου 2023

Το Έργο “Γραφεία Διασύνδεσης Πανεπιστημίων με την αγορά εργασίας” ανακοινώνει τη διεξαγωγή Ημερίδας του Πανεπιστημίου Frederick με τίτλο “Γεφυρώνοντας το χάσμα ανάμεσα στις δεξιότητες των νέων αποφοίτων και στις ανάγκες της αγοράς εργασίας: Γραφείο Διασύνδεσης Πανεπιστημίου Frederick”. Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη, 30 Μαρτίου 2023, μεταξύ των ωρών 10:00 και 12:00, στο ξενοδοχείο Hilton, στη Λευκωσία. Ενημερωθείτε για τα αμφίδρομα οφέλη από την επαφή ακαδημαϊκών ιδρυμάτων και φοιτητών με την αγορά εργασίας, δηλώνοντας τη συμμετοχή σας.

Στον αμέσως πιο κάτω σύνδεσμο θα βρείτε την πρόσκληση της Ημερίδας, από την οποία μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας.

Πρόσκληση Ημερίδας Πανεπιστημίου Frederick

Η ενημερωτική ιστοσελίδα της Ημερίδας, στην οποία θα βρείτε και το σχετικό πρόγραμμα, βρίσκεται εδώ.