Ημερίδα Πανεπιστημίου UCLan Cyprus – 1 Δεκεμβρίου 2022

Το Έργο “Γραφεία Διασύνδεσης Πανεπιστημίων με την αγορά εργασίας” ανακοινώνει τη διεξαγωγή Ημερίδας του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus με τίτλο “Αποτελεσματικές και αποδοτικές τοποθετήσεις σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας: η συμβολή του Γραφείου Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus”. Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη, 1 Δεκεμβρίου 2022, μεταξύ των ωρών 10:00 και 12:00, στο ξενοδοχείο Radisson Beach Resort, στη Λάρνακα. Ενημερωθείτε για τα αμφίδρομα οφέλη από την επαφή ακαδημαϊκών ιδρυμάτων και φοιτητών με την αγορά εργασίας, δηλώνοντας τη συμμετοχή σας.

Στον αμέσως πιο κάτω σύνδεσμο θα βρείτε την πρόσκληση της Ημερίδας, από την οποία μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας.

Πρόσκληση Ημερίδας Πανεπιστημίου UCLan Cyprus

Η ενημερωτική ιστοσελίδα της Ημερίδας, στην οποία θα βρείτε και το σχετικό πρόγραμμα, βρίσκεται εδώ.